Butelkowa zieleń

22/01/2019
Eliria

Już wcześniej pisałam o wyrobach z drewna i żywicy. Jest to wymagający materiał do obróbki, ale i bardzo oryginalny do noszenia. Drewniane naszyjniki nie wszystkim się podobają. Jedni dostrzegają w nich mały, zamknięty świat. Chwalą tego typu wyroby, mówiąc że są piękne. Niektórzy kojarzą naszyjniki z delikatnością i twierdzą, że tego typu biżuteria jest zbyt ciężka aby nosić ją na szyi. Do której grupy Ty się wpisujesz? 🙂

Naszyjnik powstał dosyć dawno, ale stwierdziłam, że muszę się nim pochwalić. Bardzo lubię jego kolor. Butelkowa zieleń to zdecydowanie jedna z moich ulubionych tonacji. W rzeczywistości jest bardziej intensywna. Zdjęcia nie oddają piękna tego koloru.

Drewnianą zawieszkę umieściłam na sznurku woskowanym kupionym na allegro. Wisiorek nie jest długi, co jest ogromnym plusem. Lubię krótkie naszyjniki, które się nie plączą podczas pracy.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.