Mała przeróbka

02 czerwca 2019
Eliria

Przeróbka tej spódniczki jest bardzo prosta. Zalegała mi w szafie od dłuższego czasu. Wreszcie przyszła wena na zrobienie z niej czegoś, co będę nosiła. Zastanawiałam się czy pokazać tą przeróbkę, bo jest bardzo banalna. Ale stwierdziłam, że być może kogoś to zainspiruje. Może macie w szafie małe i ciasne spódniczki, które możecie przerobić na bluzki.

Zwykła jeansowa spódniczka

29 maja 2019
Eliria

Szczerze powiem, że sama się zastawiam jakim cudem udało mi się wykroić tą spódniczkę. Spodnie były dla mnie tylko ciut szersze. Udało mi się jednak stworzyć zwykłą spódniczkę o prostym kroju. Materiału było bardzo mało, ale plan zrealizowałam w 100%. Własnie taki krój sobie wymarzyłam.

Bluzka z małym haftem

26 maja 2019
Eliria

Po dotknięciu tej spódniczki stwierdziłam, ze materiał zdecydowanie się marnuje. Wyobrażałam sobie przeróbkę tej spódnicy na koszulę. Jednak po przyłożeniu szablonu zobaczyłam, ze materiału jest zbyt mało jak na taki projekt. Oczywiście standardowo musiałam zmienić koncepcję.

Sukienka z wiązaniem

05 maja 2019
Eliria

Materiał to 100% wiskozy. Pięknie się układa, jestem nim zachwycona. Spódniczka standardowo pochodzi ze sklepu z odzieżą używaną. Była to spódnica midi i nie była szeroka. Nie spojrzałam na metkę, ale zastawiam się, czy to przypadkiem nie był mój rozmiar. Więc materiału było bardzo mało.

Jeansowa bluza

03 maja 2019
Eliria

Nie było łatwo. Materiał szyło się bardzo przyjemnie, ale oczywiście jak przy tego typu przeróbkach pojawiły się inne problemy. Na początku wymarzyłam sobie koszule jeansową. Zrezygnowałam z tego pomysłu, bo stwierdziłam, że materiał jest zbyt gruby jak na koszulę. Wyszła więc bluza, która idealnie nadaje się do spódnic i sukienek, co widać na ostatnim zdjęciu.

Top w kwiatki

14 kwietnia 2019
Eliria

Wczoraj powstał u mnie kolejny top. Ostatnio szyłam podobny, tylko z dzianiny. Tym razem jest to tkanina, która została kupiona w stacjonarnym sklepie.

Maxi na mini

07 kwietnia 2019
Eliria

Mimo tego, że poprzednia sukienka była w moim rozmiarze to nie założyłam jej ani razu. Dlaczego? Generalnie nie noszę sukienek maxi, dodatkowo ten krój bardzo poszerzał mnie w ramionach. Jednak zauroczył mnie ten materiał.