Bluzka z małym haftem

26/05/2019
Eliria

Po dotknięciu tej spódniczki stwierdziłam, ze materiał zdecydowanie się marnuje. Wyobrażałam sobie przeróbkę tej spódnicy na koszulę. Jednak po przyłożeniu szablonu zobaczyłam, ze materiału jest zbyt mało jak na taki projekt. Oczywiście standardowo musiałam zmienić koncepcję.

Materiał to 100 % bawełna. Pierwsze wrażenie było takie, że okrutnie się gniecie i nie nadaje się na spódnicę czy sukienkę. Ale jest niesamowicie miękki i przyjemny w dotyku. Cienki i lekko prześwitujący, ale są to zalety jak na letnią pogodę.

Nie wykorzystałam całej spódnicy. Każda rzecz do przeróbki była przeze mnie krojona do samego ścinka, jednak tu było inaczej. Zostało mi sporo materiału.

Bluzeczka wiązana na boku. Haft stworzony na maszynie. Nigdy nie korzystałam z tych ściegów ale sama się dziwię dlaczego. Taka forma zdobienia daje super efekt a tej bluzce dodała troszkę koloru. Była bardzo monotonna a efekt końcowy jest ciekawy.

Jestem z niej bardzo zadowolona. Idealnie nada się na letnie, ciepłe dni. Jest przewiewna i bardzo komfortowa.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.