Bluzka z małym haftem

26/05/2019
Eliria

Po dotknięciu tej spódniczki stwierdziłam, ze materiał zdecydowanie się marnuje. Wyobrażałam sobie przeróbkę tej spódnicy na koszulę. Jednak po przyłożeniu szablonu zobaczyłam, ze materiału jest zbyt mało jak na taki projekt. Oczywiście standardowo musiałam zmienić koncepcję.

Materiał to 100 % bawełna. Pierwsze wrażenie było takie, że okrutnie się gniecie i nie nadaje się na spódnicę czy sukienkę. Ale jest niesamowicie miękki i przyjemny w dotyku. Cienki i lekko prześwitujący, ale są to zalety jak na letnią pogodę.

Nie wykorzystałam całej spódnicy. Każda rzecz do przeróbki była przeze mnie krojona do samego ścinka, jednak tu było inaczej. Zostało mi sporo materiału.

Bluzeczka wiązana na boku. Haft stworzony na maszynie. Nigdy nie korzystałam z tych ściegów ale sama się dziwię dlaczego. Taka forma zdobienia daje super efekt a tej bluzce dodała troszkę koloru. Była bardzo monotonna a efekt końcowy jest ciekawy.

Jestem z niej bardzo zadowolona. Idealnie nada się na letnie, ciepłe dni. Jest przewiewna i bardzo komfortowa.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
24/Cze/2019

Top ze spodenek

Eliria

Znalazłam w swojej szafie spodenki. Pierwsza myśl była taka, że przerobie je na spódniczkę. Były dłuższe i dobrze nadawałyby się na te słynne przeróbki. Byłaby to idealna wizja i przede wszystkim ekspresowa przeróbka. Jednak szybko z tego zrezygnowałam gdy zauważyłam jak materiał strasznie się gniecie.

17/Cze/2019

Duża koszula na małą bluzkę

Eliria

Zabierałam się długo do przeróbki tej koszuli. Początkowo miałam wizję sukienki z ładnym kołnierzem. Nie byłoby przy niej dużo pracy, jednak stwierdziłam, że będzie zbyt krótka i prześwitująca.

11/Cze/2019

Błyszcząca midi

Eliria

Do tej pory nie nosiłam sukienek midi. Jednak naszła mnie wena na stworzenie czegoś dłuższego. W pierwszym momencie chciałam zrobić dół z koła, ale wyszłaby wtedy mini. 😀 Ze względu na mniejszą ilość materiału zdecydowałam się na dół z prostokąta.