Duża koszula na małą bluzkę

17/06/2019
Eliria

Zabierałam się długo do przeróbki tej koszuli. Początkowo miałam wizję sukienki z ładnym kołnierzem. Nie byłoby przy niej dużo pracy, jednak stwierdziłam, że będzie zbyt krótka i prześwitująca.

Zmieniłam wizję i szukałam jakiegoś ładnego kroju. Znalazłam go w burdzie 11/2016. Jest to wykrój na sukienkę, jednak ja wykorzystałam jedynie górę. Bardzo prosty do uszycia model. Ja skróciłam rękawy, finalnie powinny być w długości 3/4. Dodałam małe plisy od dołu i przy dekolcie tak aby trochę zasłonić niektóre części ciała.

Materiał bardzo dobrze współpracował z moja maszyną. Szyło się go wprost idealnie. Nie jest to 100% bawełny jak obstawałam na początku. Jest to mieszanka poliestru z bawełną.

Krój zdecydowanie trafia do moich ulubionych. Marzy mi się sukienka z tego modelu, dokładnie taka jaka jest w projekcie burdy.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.