Dwa w jednym

07/07/2019
Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

Tym razem wzięłam do przeróbki dwie rzeczy a nie jedną. Nie wiedziałam jak przerobić tą koronkową bluzeczkę. Bardzo podobała mi się struktura koronki, dodatkowo jest lekko elastyczna. Początkowo widziałam ja w formie całościowej góry do sukienki. Ale jak na przeróbki i taki krój to było zdecydowanie za mało materiału. Wpadłam na pomysł aby stworzyć z niej rękawy i wstawki.

Dobrałam do tego spodnie, które są również lekko elastyczne. Zapomniałam sprawdzić metki i nie wiem cóż to za materiał ale jest bardzo przyjemny. A jak pięknie się go szyło!

Wykrój mój własny. Nie jest to nic skomplikowanego. Prosty dół z zaszewkami i góra z dekoltem w serek. Klasyczny krój, wyszła taka mała czara. Ale w prostocie siała!

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.

24/Cze/2019

Top ze spodenek

Eliria

Znalazłam w swojej szafie spodenki. Pierwsza myśl była taka, że przerobie je na spódniczkę. Były dłuższe i dobrze nadawałyby się na te słynne przeróbki. Byłaby to idealna wizja i przede wszystkim ekspresowa przeróbka. Jednak szybko z tego zrezygnowałam gdy zauważyłam jak materiał strasznie się gniecie.