Karmelowa sukienka

31/03/2019
Eliria

Dawno nie publikowałam postów związanych z odzieżowym DIY. Ostatnio szyłam same proste spódniczki, dlatego potrzebowałam odmiany. Spodnie kupione dosyć dawno w sklepie z odzieżą używaną, ale dopiero teraz doczekały się odświeżenia.

Dlaczego kupiłam akurat te spodnie na przeróbki? Popatrzcie na ten cudowny kolor! Przypomina mi karmel i kawkę z mlekiem. Z czarnymi dodatkami komponuje się idealnie.

Materiału było niewiele. Mimo tego, że spodnie były szerokie, to trochę krótkie. Starczyło na górę bez rękawów i prosty dół. Zapewne rękawy też udałoby się doszyć, ale ich nie chciałam. Jakoś nie pasowały mi do całości. Materiał jest to lekko lejąca się tkanina wiskozowa. Nie rozciąga się. Jest bardzo przyjemna w dotyku i miła dla ciała, dlatego nie dawałam podszewki.

Wykrój częściowo z gazety burda. Góra pochodzi z numeru 3/2011 model 108. Dół standardowo, skonstruowany samodzielnie pod małą ilość materiału. Sukienka z tyłu posiada mały rozporek. Ten model zdecydowanie wykorzystam do dalszego szycia. Jest bardzo komfortowy.

Jestem bardzo zadowolona z tej sukienki. Jest prosta i klasyczna. Z pewnością będę ją często zakładała.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.