Mała przeróbka

02/06/2019
Eliria

Przeróbka tej spódniczki jest bardzo prosta. Zalegała mi w szafie od dłuższego czasu. Wreszcie przyszła wena na zrobienie z niej czegoś, co będę nosiła. Zastanawiałam się czy pokazać tą przeróbkę, bo jest bardzo banalna. Ale stwierdziłam, że być może kogoś to zainspiruje. Może macie w szafie małe i ciasne spódniczki, które możecie przerobić na bluzki.

Materiał to 100% wiskoza. Spódniczka zamówiona przez internet z jednej ze znanych sieciówek. Gdy przyszła paczka ubrań, to się dziwiłam, że ją też zamówiłam. Była bardzo krótka. Pomyślałam, że zaszła pomyłka i wysłano mi dziecięce ubranko. Nie nadawała się do noszenia. Pierwsze co mi przyszło do głowy to przedłużenie spódniczki tak, żeby zyskała parę centymetrów. Plan się nie powiódł, bo nie znalazłam nic co by skutecznie ją wydłużyło. Żadna z koronek mi nie pasowała. Dodatkowo musiałaby być bardzo szeroka, żeby zakryć bardzo wiele.

Stwierdziłam, że będzie to idealna bluzeczka. Pierwsza myśli to stworzenie hiszpanki, ale rzadko chodzę w tego typu bluzeczkach. Postawiłam na coś prostszego. Zwęziłam ją po prawej i lewej stronie. Z resztek, które mi zostały zrobiłam wiązane ramiączka. I to tyle jeśli chodzi o szycie i krojenie. Przeróbka bardzo prosta, a daje dużo radości.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.