Mała przeróbka

02/06/2019
Eliria

Przeróbka tej spódniczki jest bardzo prosta. Zalegała mi w szafie od dłuższego czasu. Wreszcie przyszła wena na zrobienie z niej czegoś, co będę nosiła. Zastanawiałam się czy pokazać tą przeróbkę, bo jest bardzo banalna. Ale stwierdziłam, że być może kogoś to zainspiruje. Może macie w szafie małe i ciasne spódniczki, które możecie przerobić na bluzki.

Materiał to 100% wiskoza. Spódniczka zamówiona przez internet z jednej ze znanych sieciówek. Gdy przyszła paczka ubrań, to się dziwiłam, że ją też zamówiłam. Była bardzo krótka. Pomyślałam, że zaszła pomyłka i wysłano mi dziecięce ubranko. Nie nadawała się do noszenia. Pierwsze co mi przyszło do głowy to przedłużenie spódniczki tak, żeby zyskała parę centymetrów. Plan się nie powiódł, bo nie znalazłam nic co by skutecznie ją wydłużyło. Żadna z koronek mi nie pasowała. Dodatkowo musiałaby być bardzo szeroka, żeby zakryć bardzo wiele.

Stwierdziłam, że będzie to idealna bluzeczka. Pierwsza myśli to stworzenie hiszpanki, ale rzadko chodzę w tego typu bluzeczkach. Postawiłam na coś prostszego. Zwęziłam ją po prawej i lewej stronie. Z resztek, które mi zostały zrobiłam wiązane ramiączka. I to tyle jeśli chodzi o szycie i krojenie. Przeróbka bardzo prosta, a daje dużo radości.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
24/Cze/2019

Top ze spodenek

Eliria

Znalazłam w swojej szafie spodenki. Pierwsza myśl była taka, że przerobie je na spódniczkę. Były dłuższe i dobrze nadawałyby się na te słynne przeróbki. Byłaby to idealna wizja i przede wszystkim ekspresowa przeróbka. Jednak szybko z tego zrezygnowałam gdy zauważyłam jak materiał strasznie się gniecie.

17/Cze/2019

Duża koszula na małą bluzkę

Eliria

Zabierałam się długo do przeróbki tej koszuli. Początkowo miałam wizję sukienki z ładnym kołnierzem. Nie byłoby przy niej dużo pracy, jednak stwierdziłam, że będzie zbyt krótka i prześwitująca.

11/Cze/2019

Błyszcząca midi

Eliria

Do tej pory nie nosiłam sukienek midi. Jednak naszła mnie wena na stworzenie czegoś dłuższego. W pierwszym momencie chciałam zrobić dół z koła, ale wyszłaby wtedy mini. 😀 Ze względu na mniejszą ilość materiału zdecydowałam się na dół z prostokąta.