Zwykła jeansowa spódniczka

29/05/2019
Eliria

Szczerze powiem, że sama się zastawiam jakim cudem udało mi się wykroić tą spódniczkę. Spodnie były dla mnie tylko ciut szersze. Udało mi się jednak stworzyć zwykłą spódniczkę o prostym kroju. Materiału było bardzo mało, ale plan zrealizowałam w 100%. Własnie taki krój sobie wymarzyłam.

Wykrój sprawdzony, inspirowany spódniczką ze starszego wydania burdy. Szyłam podobną, tylko z szarego i sztywnego materiału. Jest to prosta spódniczka, która jest podzielona na mniejsze części. Chciałam go jakoś udoskonalić więc stwierdziłam, że wykorzystam go ponownie. Bardzo lubię tego typu krój, jest bardzo praktyczny i komfortowy.

Jak zwykle jeans szyło mi się bardzo dobrze. Moja maszyna uwielbia ten materiał. Nic nie ucieka i można śmiało śmigać bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Ten jeans jest grubszy i lekko elastyczny, dzięki temu ładnie opina ciało.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
24/Cze/2019

Top ze spodenek

Eliria

Znalazłam w swojej szafie spodenki. Pierwsza myśl była taka, że przerobie je na spódniczkę. Były dłuższe i dobrze nadawałyby się na te słynne przeróbki. Byłaby to idealna wizja i przede wszystkim ekspresowa przeróbka. Jednak szybko z tego zrezygnowałam gdy zauważyłam jak materiał strasznie się gniecie.

17/Cze/2019

Duża koszula na małą bluzkę

Eliria

Zabierałam się długo do przeróbki tej koszuli. Początkowo miałam wizję sukienki z ładnym kołnierzem. Nie byłoby przy niej dużo pracy, jednak stwierdziłam, że będzie zbyt krótka i prześwitująca.

11/Cze/2019

Błyszcząca midi

Eliria

Do tej pory nie nosiłam sukienek midi. Jednak naszła mnie wena na stworzenie czegoś dłuższego. W pierwszym momencie chciałam zrobić dół z koła, ale wyszłaby wtedy mini. 😀 Ze względu na mniejszą ilość materiału zdecydowałam się na dół z prostokąta.