Zwykła jeansowa spódniczka

29/05/2019
Eliria

Szczerze powiem, że sama się zastawiam jakim cudem udało mi się wykroić tą spódniczkę. Spodnie były dla mnie tylko ciut szersze. Udało mi się jednak stworzyć zwykłą spódniczkę o prostym kroju. Materiału było bardzo mało, ale plan zrealizowałam w 100%. Własnie taki krój sobie wymarzyłam.

Wykrój sprawdzony, inspirowany spódniczką ze starszego wydania burdy. Szyłam podobną, tylko z szarego i sztywnego materiału. Jest to prosta spódniczka, która jest podzielona na mniejsze części. Chciałam go jakoś udoskonalić więc stwierdziłam, że wykorzystam go ponownie. Bardzo lubię tego typu krój, jest bardzo praktyczny i komfortowy.

Jak zwykle jeans szyło mi się bardzo dobrze. Moja maszyna uwielbia ten materiał. Nic nie ucieka i można śmiało śmigać bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Ten jeans jest grubszy i lekko elastyczny, dzięki temu ładnie opina ciało.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.