Beżowa spódniczka

27/06/2019
Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.

Z żelazkiem się dzisiaj nie polubiliśmy, dlatego jest ciut pogięta za co z góry przepraszam. Materiał znaleziony w moich zbiorach, chyba kupiłam go stacjonarnie. Miałam zapisane, że jest to tkanina bawełniana z dodatkiem elastanu. Tak sobie myślałam na początku, że to nie będzie dobry pomysł, żeby uszyć z niego spódniczkę, bo ciut się gniecie. Ale gdy byłam mała miałam podobną kieckę na szelkach i była cudowna. Stwierdziłam, że muszę stworzyć mini replikę.

Krój wykonany samodzielnie. Jest to konstrukcja prostej spódniczki przyległej poszerzona lekko w dole i na biodrach. Jest bardzo komfortowa, nie czuć żeby cokolwiek opinało ciało a dodatkowo materiał się lekko rozciąga. A ten kolor jest świetny, jestem z tej spódniczki bardzo zadowolona.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

24/Cze/2019

Top ze spodenek

Eliria

Znalazłam w swojej szafie spodenki. Pierwsza myśl była taka, że przerobie je na spódniczkę. Były dłuższe i dobrze nadawałyby się na te słynne przeróbki. Byłaby to idealna wizja i przede wszystkim ekspresowa przeróbka. Jednak szybko z tego zrezygnowałam gdy zauważyłam jak materiał strasznie się gniecie.