Biały komplet

30/06/2019
Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

Uwielbiam funkcjonalność i uniwersalność w ubiorze. W tym przypadku polega to na rozdzieleniu góry od dołu, dzięki czemu powiększa się jego zastosowanie. Nie jest to sukienka, są to oddzielnie dwie części. Jest to gorsecik i spódniczka z tego samego materiału. Można je nosić oddzielnie, ze względu na kolor można je dobrać niemal do wszystkiego. Zaś razem tworzą bardzo eleganckie połączenie.

Materiał szyło się przyjemnie. Szczerze powiem, że nie wiem co to za tkanina. Jedynym jej minusem było to, że strasznie się siepała i musiałam dać większe zapasy. Nie gniecie się, jest przyjemna w dotyku. Krój dołu wykonany samodzielnie. Góra standardowo z gazety burda 3/2011 model 101. Wiem, zwariowałam na punkcie tego wykroju ale uwielbiam go.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.

24/Cze/2019

Top ze spodenek

Eliria

Znalazłam w swojej szafie spodenki. Pierwsza myśl była taka, że przerobie je na spódniczkę. Były dłuższe i dobrze nadawałyby się na te słynne przeróbki. Byłaby to idealna wizja i przede wszystkim ekspresowa przeróbka. Jednak szybko z tego zrezygnowałam gdy zauważyłam jak materiał strasznie się gniecie.