Czarna kamizelka

06/03/2019
Eliria

Po uszyciu beżowej kamizelki poleciałam do sklepu po czarne futerko. Poprzednio tak przyjemnie mi się szyło, że musiałam dokupić coś w ciemnych odcieniach. Futerko posiada krótkie włosie. Ale jest tak niesamowicie miękkie, że chce się je miziać non stop. 😀

Wykrój z gazety burda 9/2011 model 101. Wyszła taka krótka, troszkę szeroka. Ale idealnie nada się do skórzanej kurtki na wiosnę. Szyłam rozmiar 36, ale chyba wyszło jakieś 38. Być może szeroko skroiłam, albo te rozmiarówki kamizelek są jakieś dziwne. Zapięcia nie dawałam, zastanawiałam się nad haftkami, ale stwierdziłam, że i tak nie będę z nich korzystała.

Przy szyciu tej kamizelki nie popełniłam aż tylu błędów przy krojeniu. Co najważniejsze nie cięłam po włosiu, a tym samym miałam dużo mniej kłaczków na podłodze. 😀 Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Kamizelka jest komfortowa i przyjemna w dotyku.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.