Granatowa sukienka w białe kwiaty

03/02/2019
Eliria

Ta sukienka jest spełnieniem moich marzeń. Jest w kwiaty, granatowa i gorsetowa. Sukienki o tym kroju są dla mnie najlepsze. Kobiece, podkreślające kształty. 😀 Nie pytajcie mnie gdzie kupiłam materiał, bo nie mam pojęcia. Jest to dzianina pętelka, bawełna z elastanem. Długo zalegała mi w szafie. Jak ją zobaczyłam to się zdziwiłam dlaczego tak długo tam leżała. :O

Obiecałam sobie, że muszę sfotografować swoje rzeczy na osobie. Zdecydowanie lepiej będą się prezentowały niż na manekinie. Zwłaszcza ta sukienka. 😀

Standardowo góra sukienki pochodzi z gazety burda 3/2011, model 101. Uwielbiam ten krój, mogłabym mieć miliony takich sukienek. Ozłocę burdę, że udostępniła ten wykrój. 😀 Dół przyległy, zwykła prosta konstrukcja dopasowana do moich wymiarów.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
20/Lut/2019

Spódniczka w przeróżne kształty

Eliria

Ostatnio powstała u mnie taka zwykła spódniczka. Uszyta w ekspresowym tempie. Pracuję ostatnio nad futrzaną kamizelką i płaszczem, więc mam mało czasu na szycie codzienne.

17/Lut/2019

Granatowa sukienka w pasy

Eliria

Tym razem do przeróbek wzięłam sukienkę maxi. 😀 Była bardzo długa i szeroka. Dekolt chyba zwisał mi do pasa, a tył niesamowicie się ciągnął. 😀 To zdecydowanie nie mój rozmiar i krój.

13/Lut/2019

Brokatowa bluzka

Eliria

Tym razem mała odmiana od sukienek. Postanowiłam, że tym razem stworzę coś prostego. Stwierdziłam, że z tych spodni wyjdzie sukienka, którą w najbliższym czasie nie założę, więc musiałam wykombinować coś mało skomplikowanego. Zdecydowanie brokat dominuje, wiec fajnie współgra z prostotą kroju.