Granatowa sukienka w białe kwiaty

03/02/2019
Eliria

Ta sukienka jest spełnieniem moich marzeń. Jest w kwiaty, granatowa i gorsetowa. Sukienki o tym kroju są dla mnie najlepsze. Kobiece, podkreślające kształty. 😀 Nie pytajcie mnie gdzie kupiłam materiał, bo nie mam pojęcia. Jest to dzianina pętelka, bawełna z elastanem. Długo zalegała mi w szafie. Jak ją zobaczyłam to się zdziwiłam dlaczego tak długo tam leżała. :O

Obiecałam sobie, że muszę sfotografować swoje rzeczy na osobie. Zdecydowanie lepiej będą się prezentowały niż na manekinie. Zwłaszcza ta sukienka. 😀

Standardowo góra sukienki pochodzi z gazety burda 3/2011, model 101. Uwielbiam ten krój, mogłabym mieć miliony takich sukienek. Ozłocę burdę, że udostępniła ten wykrój. 😀 Dół przyległy, zwykła prosta konstrukcja dopasowana do moich wymiarów.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.