Letnia, biała sukienka

06/06/2019
Eliria

Ostatnio pochłonęły mnie przeróbki, a ten materiał kupiłam dosyć dawno. Jest to miła odmiana od kombinowania i myślenia czy wszystko mi się uda wykroić. Zdecydowanie potrzebowałam takiej odskoczni. Musiałam uszyć coś szybkiego i lekkiego do szycia. Taki krój miałam od początku w głowie i wszystko udało mi się zrealizować.

Materiał pochodzi ze sklepu Super Tkaniny. Kupiłam taki mały kupon. Miał chyba około 130cm na 120cm. Jest to miękka dzianina, bardzo elastyczna, niestety nie pamiętam składu. Szyło się go bardzo przyjemnie. Jest bardzo zwiewna i lekko prześwitująca, ale myślę, że jakaś lekka haleczka rozwiąże sprawę. Myślę, że na takie gorące dni będzie idealna.

Góra sukienki jest z gazety burda 8/2013 model 116. Dół skonstruowany samodzielnie. Wykrój sprawdzony i wielokrotnie powielany. Często go również modyfikuje. Jest jak dla mnie bardzo komfortowy, dlatego często z niego korzystam. Tym razem dodałam wiązanie, tak, żeby ładnie podtrzymało dekolt.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.