Przywoływanie lata

01/02/2019
Eliria

Nie wiem czemu, ale takie paseczki kojarzą mi się z ciepłem i letnimi dniami. Pewnie jak każdy, mam dość zimy i mrozu. Z niecierpliwością czekam aż temperatury podskoczą i będzie można zrzucić grube kurtki.

Sukienka uszyta z 0.5mb dzianiny single. W pierwszej chwili pomyślałam, że uszyję z tego tylko spódniczkę. Ale przyszło mi do głowy, że mam w swoich zasobach kroje, które nie potrzebują dużej ilości materiału. Skroiłam, zszyłam i okazało się, że to był strzał w 10. Materiał fajnie wpasował się w krój. Dzięki niemu sukienka jest lekka i komfortowa. Dzianina nabyta została w sklepie online Wytwórnia z serca. Jest bardzo miękka, bardzo przyjemnie się ją szyło.

Dół przyległy stworzony samodzielnie. Góra z gazety burda 7/2016 model 101. Jest to dokładnie ten sam wykrój, który zastosowałam w brokatowej sukience z poprzedniego posta.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.