Spódniczka w przeróżne kształty

20/02/2019
Eliria

Ostatnio powstała u mnie taka zwykła spódniczka. Uszyta w ekspresowym tempie. Pracuję ostatnio nad futrzaną kamizelką i płaszczem, więc mam mało czasu na szycie codzienne.

Dodatkowo nadrabiam zaległości ze zdjęciami. Obiecałam sobie sfotografować wszystkie rzeczy, które uszyłam niedawno. Manekin nie pokazuje wszystkiego tak jak bym chciała, dlatego postanowiłam zrobić zdjęcia na sobie. Pracy jest bardzo dużo, zwłaszcza, że rzeczy jest co niemiara.

Spódniczka skonstruowana samodzielnie, pod moje wymiary. Jest, bardzo wygodna. Materiał cienki ale nie prześwitujący. Bardzo rozciągliwy. Miałam go około pół metra. Jak zwykle nie pamiętam gdzie go nabyłam. 😀

Stwierdziłam, że przyległa spódniczka z tej dzianiny będzie fajnie wyglądała. Dobrze współgra z moją ulubioną białą bluzeczką. 😀

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
05/Maj/2019

Sukienka z wiązaniem

Eliria

Materiał to 100% wiskozy. Pięknie się układa, jestem nim zachwycona. Spódniczka standardowo pochodzi ze sklepu z odzieżą używaną. Była to spódnica midi i nie była szeroka. Nie spojrzałam na metkę, ale zastawiam się, czy to przypadkiem nie był mój rozmiar. Więc materiału było bardzo mało.

03/Maj/2019

Jeansowa bluza

Eliria

Nie było łatwo. Materiał szyło się bardzo przyjemnie, ale oczywiście jak przy tego typu przeróbkach pojawiły się inne problemy. Na początku wymarzyłam sobie koszule jeansową. Zrezygnowałam z tego pomysłu, bo stwierdziłam, że materiał jest zbyt gruby jak na koszulę. Wyszła więc bluza, która idealnie nadaje się do spódnic i sukienek, co widać na ostatnim zdjęciu.

14/Kwi/2019

Top w kwiatki

Eliria

Wczoraj powstał u mnie kolejny top. Ostatnio szyłam podobny, tylko z dzianiny. Tym razem jest to tkanina, która została kupiona w stacjonarnym sklepie.