Spódniczka w przeróżne kształty

20/02/2019
Eliria

Ostatnio powstała u mnie taka zwykła spódniczka. Uszyta w ekspresowym tempie. Pracuję ostatnio nad futrzaną kamizelką i płaszczem, więc mam mało czasu na szycie codzienne.

Dodatkowo nadrabiam zaległości ze zdjęciami. Obiecałam sobie sfotografować wszystkie rzeczy, które uszyłam niedawno. Manekin nie pokazuje wszystkiego tak jak bym chciała, dlatego postanowiłam zrobić zdjęcia na sobie. Pracy jest bardzo dużo, zwłaszcza, że rzeczy jest co niemiara.

Spódniczka skonstruowana samodzielnie, pod moje wymiary. Jest, bardzo wygodna. Materiał cienki ale nie prześwitujący. Bardzo rozciągliwy. Miałam go około pół metra. Jak zwykle nie pamiętam gdzie go nabyłam. 😀

Stwierdziłam, że przyległa spódniczka z tej dzianiny będzie fajnie wyglądała. Dobrze współgra z moją ulubioną białą bluzeczką. 😀

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.