Spódniczka z wiązaniem

24/03/2019
Eliria

Swego czasu w sklepach widziałam mnóstwo takich spódniczek. Szyłam sukienkę o tym kroju i stwierdziłam, że jest bardzo komfortowa więc muszę mieć taką spódnicę. Dodatkowo wykorzystałam z niej materiał, który mi pozostał. Myślałam, że wykorzystałam go do ostatniego skrawka, ale się myliłam. Było go jeszcze około pół metra.

Sukienkę pokazywałam wcześniej na blogu, ale jest bardzo elegancka i nadaje się raczej na większe wyjścia. Spódniczka będzie do codziennego noszenia. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Piękna, brokatowa tkanina, która mieni się w świetle. Na zdjęciach tego nie widać, ale jest przepiękna. Posiada srebrny maczek, który dodaje blasku całej stylizacji.

Krój wykonany samodzielnie. Jest bardzo prosty. Kilka zaszewek i wiązanie. Przy wiązaniu robi się bardzo fajny rozporek.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.