Spódniczka z wiązaniem

24/03/2019
Eliria

Swego czasu w sklepach widziałam mnóstwo takich spódniczek. Szyłam sukienkę o tym kroju i stwierdziłam, że jest bardzo komfortowa więc muszę mieć taką spódnicę. Dodatkowo wykorzystałam z niej materiał, który mi pozostał. Myślałam, że wykorzystałam go do ostatniego skrawka, ale się myliłam. Było go jeszcze około pół metra.

Sukienkę pokazywałam wcześniej na blogu, ale jest bardzo elegancka i nadaje się raczej na większe wyjścia. Spódniczka będzie do codziennego noszenia. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Piękna, brokatowa tkanina, która mieni się w świetle. Na zdjęciach tego nie widać, ale jest przepiękna. Posiada srebrny maczek, który dodaje blasku całej stylizacji.

Krój wykonany samodzielnie. Jest bardzo prosty. Kilka zaszewek i wiązanie. Przy wiązaniu robi się bardzo fajny rozporek.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
05/Maj/2019

Sukienka z wiązaniem

Eliria

Materiał to 100% wiskozy. Pięknie się układa, jestem nim zachwycona. Spódniczka standardowo pochodzi ze sklepu z odzieżą używaną. Była to spódnica midi i nie była szeroka. Nie spojrzałam na metkę, ale zastawiam się, czy to przypadkiem nie był mój rozmiar. Więc materiału było bardzo mało.

03/Maj/2019

Jeansowa bluza

Eliria

Nie było łatwo. Materiał szyło się bardzo przyjemnie, ale oczywiście jak przy tego typu przeróbkach pojawiły się inne problemy. Na początku wymarzyłam sobie koszule jeansową. Zrezygnowałam z tego pomysłu, bo stwierdziłam, że materiał jest zbyt gruby jak na koszulę. Wyszła więc bluza, która idealnie nadaje się do spódnic i sukienek, co widać na ostatnim zdjęciu.

14/Kwi/2019

Top w kwiatki

Eliria

Wczoraj powstał u mnie kolejny top. Ostatnio szyłam podobny, tylko z dzianiny. Tym razem jest to tkanina, która została kupiona w stacjonarnym sklepie.