Top w kwiatki

14/04/2019
Eliria

Wczoraj powstał u mnie kolejny top. Ostatnio szyłam podobny, tylko z dzianiny. Tym razem jest to tkanina, która została kupiona w stacjonarnym sklepie.

Bardzo lubię takie topy. Są praktyczne, można je wykorzystać do spodni lub spódniczki. A w letnie dni nawet do spodenek. Takie bluzeczki można założyć pod bluzę, marynarkę lub kurtkę.

Materiał z jednej strony śliski i sztywny, z drugiej elastyczny i miękki. Posiada dwie warstwy. Szyło się go ciężko. Wszystko uciekało, przesuwało się i miejscami marszczyło. Przy prasowaniu nawet przy małych stopniach miałam wrażenie, że się pali. Musiałam prasować przez wilgotną ściereczkę.

Gorsecik z gazety burda 3/2011, model 101. Z tyłu dodałam suwaczek i standardowo ramiączka. Pomimo ciężkiego szycia jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Gdy zobaczyłam ten materiał od razu stwierdziłam, że muszę go mieć, bo idealnie wpasuje się kolorystycznie do białej spódniczki.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
07/Lip/2019

Dwa w jednym

Eliria

Ostatnio narzekałam na brak letnich sukienek. Te, które szyłam poprzednio sprzedały się w ekspresowym tempie i moja szafa świeciła pustkami jeśli chodzi o tą część garderoby. Postanowiłam nadrobić zaległości. Z dwóch rzeczy powstała jedna prosta sukienka, która idealnie nadaje się na letnie ciepłe dni.

30/Cze/2019

Biały komplet

Eliria

Ten komplet jest dla mnie bardzo funkcjonalny, można go założyć na większe wyjście a potem z pewnością nie będzie leżał w szafie. Pokazywałam wam już kilka takich topów a teraz stwierdziłam, że przedstawię ich ciekawe zastosowanie.

27/Cze/2019

Beżowa spódniczka

Eliria

Taka zwykła spódniczka powstała u mnie na szybko. Pracuję nad czymś większym, dlatego w między czasie tworzę tak zwane zwyklaczki. Udało mi się dosłownie w ekspresowym czasie stworzyć tą spódniczkę.