Butelkowa zieleń

22/01/2019
Eliria

Już wcześniej pisałam o wyrobach z drewna i żywicy. Jest to wymagający materiał do obróbki, ale i bardzo oryginalny do noszenia. Drewniane naszyjniki nie wszystkim się podobają. Jedni dostrzegają w nich mały, zamknięty świat. Chwalą tego typu wyroby, mówiąc że są piękne. Niektórzy kojarzą naszyjniki z delikatnością i twierdzą, że tego typu biżuteria jest zbyt ciężka aby nosić ją na szyi. Do której grupy Ty się wpisujesz? 🙂

Naszyjnik powstał dosyć dawno, ale stwierdziłam, że muszę się nim pochwalić. Bardzo lubię jego kolor. Butelkowa zieleń to zdecydowanie jedna z moich ulubionych tonacji. W rzeczywistości jest bardziej intensywna. Zdjęcia nie oddają piękna tego koloru.

Drewnianą zawieszkę umieściłam na sznurku woskowanym kupionym na allegro. Wisiorek nie jest długi, co jest ogromnym plusem. Lubię krótkie naszyjniki, które się nie plączą podczas pracy.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
05/Maj/2019

Sukienka z wiązaniem

Eliria

Materiał to 100% wiskozy. Pięknie się układa, jestem nim zachwycona. Spódniczka standardowo pochodzi ze sklepu z odzieżą używaną. Była to spódnica midi i nie była szeroka. Nie spojrzałam na metkę, ale zastawiam się, czy to przypadkiem nie był mój rozmiar. Więc materiału było bardzo mało.

03/Maj/2019

Jeansowa bluza

Eliria

Nie było łatwo. Materiał szyło się bardzo przyjemnie, ale oczywiście jak przy tego typu przeróbkach pojawiły się inne problemy. Na początku wymarzyłam sobie koszule jeansową. Zrezygnowałam z tego pomysłu, bo stwierdziłam, że materiał jest zbyt gruby jak na koszulę. Wyszła więc bluza, która idealnie nadaje się do spódnic i sukienek, co widać na ostatnim zdjęciu.

14/Kwi/2019

Top w kwiatki

Eliria

Wczoraj powstał u mnie kolejny top. Ostatnio szyłam podobny, tylko z dzianiny. Tym razem jest to tkanina, która została kupiona w stacjonarnym sklepie.