Czarna kamizelka

06/03/2019
Eliria

Po uszyciu beżowej kamizelki poleciałam do sklepu po czarne futerko. Poprzednio tak przyjemnie mi się szyło, że musiałam dokupić coś w ciemnych odcieniach. Futerko posiada krótkie włosie. Ale jest tak niesamowicie miękkie, że chce się je miziać non stop. 😀

Wykrój z gazety burda 9/2011 model 101. Wyszła taka krótka, troszkę szeroka. Ale idealnie nada się do skórzanej kurtki na wiosnę. Szyłam rozmiar 36, ale chyba wyszło jakieś 38. Być może szeroko skroiłam, albo te rozmiarówki kamizelek są jakieś dziwne. Zapięcia nie dawałam, zastanawiałam się nad haftkami, ale stwierdziłam, że i tak nie będę z nich korzystała.

Przy szyciu tej kamizelki nie popełniłam aż tylu błędów przy krojeniu. Co najważniejsze nie cięłam po włosiu, a tym samym miałam dużo mniej kłaczków na podłodze. 😀 Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Kamizelka jest komfortowa i przyjemna w dotyku.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
17/Mar/2019

Gorset z resztek materiału

Eliria

Jak wykorzystujecie resztki materiałów? Ja zazwyczaj szyję takie krótkie topy, które idealnie nadają się do spodni z wyższym stanem lub spódniczek. W połączeniu ze spódnicą wygląda jak elegancka sukienka, ale jest bardziej praktyczny. Taki top można połączyć z wieloma stylizacjami. Od tych eleganckich, po codzienne.

10/Mar/2019

Biała sukienka gorsetowa

Eliria

Powiecie, że fajna była ta bluza i niepotrzebnie została przerobiona. Owszem, mi również się podobała, tylko szkoda, że się w niej topiłam. Bluza była większa o jakieś 3,4 rozmiary. Pomyślałam, że szkoda zmarnować i wyrzucić taki materiał. Bluza jak nowa, chyba miała nawet papierowe metki.

03/Mar/2019

Przeróbka szerokiego futra

Eliria

Już jakiś czas temu zapowiadałam przeróbkę tego futra. Zabierałam się do tego futerka dosyć długo. W głowie miałam wizję sterty włosów, które będą latały po całym pokoju. Raczej nikt nie lubi fruwających kłaczków, dlatego z dnia na dzień odkładałam tą przeróbkę.