Granatowa sukienka w białe kwiaty

03/02/2019
Eliria

Ta sukienka jest spełnieniem moich marzeń. Jest w kwiaty, granatowa i gorsetowa. Sukienki o tym kroju są dla mnie najlepsze. Kobiece, podkreślające kształty. 😀 Nie pytajcie mnie gdzie kupiłam materiał, bo nie mam pojęcia. Jest to dzianina pętelka, bawełna z elastanem. Długo zalegała mi w szafie. Jak ją zobaczyłam to się zdziwiłam dlaczego tak długo tam leżała. :O

Obiecałam sobie, że muszę sfotografować swoje rzeczy na osobie. Zdecydowanie lepiej będą się prezentowały niż na manekinie. Zwłaszcza ta sukienka. 😀

Standardowo góra sukienki pochodzi z gazety burda 3/2011, model 101. Uwielbiam ten krój, mogłabym mieć miliony takich sukienek. Ozłocę burdę, że udostępniła ten wykrój. 😀 Dół przyległy, zwykła prosta konstrukcja dopasowana do moich wymiarów.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
17/Mar/2019

Gorset z resztek materiału

Eliria

Jak wykorzystujecie resztki materiałów? Ja zazwyczaj szyję takie krótkie topy, które idealnie nadają się do spodni z wyższym stanem lub spódniczek. W połączeniu ze spódnicą wygląda jak elegancka sukienka, ale jest bardziej praktyczny. Taki top można połączyć z wieloma stylizacjami. Od tych eleganckich, po codzienne.

10/Mar/2019

Biała sukienka gorsetowa

Eliria

Powiecie, że fajna była ta bluza i niepotrzebnie została przerobiona. Owszem, mi również się podobała, tylko szkoda, że się w niej topiłam. Bluza była większa o jakieś 3,4 rozmiary. Pomyślałam, że szkoda zmarnować i wyrzucić taki materiał. Bluza jak nowa, chyba miała nawet papierowe metki.

06/Mar/2019

Czarna kamizelka

Eliria

Po uszyciu beżowej kamizelki poleciałam do sklepu po czarne futerko. Poprzednio tak przyjemnie mi się szyło, że musiałam dokupić coś w ciemnych odcieniach. Futerko posiada krótkie włosie. Ale jest tak niesamowicie miękkie, że chce się je miziać non stop. 😀