Granatowa sukienka w białe kwiaty

03/02/2019
Eliria

Ta sukienka jest spełnieniem moich marzeń. Jest w kwiaty, granatowa i gorsetowa. Sukienki o tym kroju są dla mnie najlepsze. Kobiece, podkreślające kształty. 😀 Nie pytajcie mnie gdzie kupiłam materiał, bo nie mam pojęcia. Jest to dzianina pętelka, bawełna z elastanem. Długo zalegała mi w szafie. Jak ją zobaczyłam to się zdziwiłam dlaczego tak długo tam leżała. :O

Obiecałam sobie, że muszę sfotografować swoje rzeczy na osobie. Zdecydowanie lepiej będą się prezentowały niż na manekinie. Zwłaszcza ta sukienka. 😀

Standardowo góra sukienki pochodzi z gazety burda 3/2011, model 101. Uwielbiam ten krój, mogłabym mieć miliony takich sukienek. Ozłocę burdę, że udostępniła ten wykrój. 😀 Dół przyległy, zwykła prosta konstrukcja dopasowana do moich wymiarów.

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
05/Maj/2019

Sukienka z wiązaniem

Eliria

Materiał to 100% wiskozy. Pięknie się układa, jestem nim zachwycona. Spódniczka standardowo pochodzi ze sklepu z odzieżą używaną. Była to spódnica midi i nie była szeroka. Nie spojrzałam na metkę, ale zastawiam się, czy to przypadkiem nie był mój rozmiar. Więc materiału było bardzo mało.

03/Maj/2019

Jeansowa bluza

Eliria

Nie było łatwo. Materiał szyło się bardzo przyjemnie, ale oczywiście jak przy tego typu przeróbkach pojawiły się inne problemy. Na początku wymarzyłam sobie koszule jeansową. Zrezygnowałam z tego pomysłu, bo stwierdziłam, że materiał jest zbyt gruby jak na koszulę. Wyszła więc bluza, która idealnie nadaje się do spódnic i sukienek, co widać na ostatnim zdjęciu.

14/Kwi/2019

Top w kwiatki

Eliria

Wczoraj powstał u mnie kolejny top. Ostatnio szyłam podobny, tylko z dzianiny. Tym razem jest to tkanina, która została kupiona w stacjonarnym sklepie.