Spódniczka w kolorze czerwonego wina

24/02/2019
Eliria

Ten burgund skradł moje serce! Piękny intensywny kolor czerwonego wina. Do tego krój z koła idealnie wpasował się w kolorystykę.

Na początku planowałam zrobić z tego spódniczkę tiulową. Ale stwierdziłam, że tak piękny materiał nie może się marnować pod warstwami wewnętrznymi. Bawega to poliester, ale jest bardzo przyjemny w noszeniu. Materiał jest tak fajny, że nosząc go ma się absolutne poczucie wyjątkowości. Świetnie się układa i co najważniejsze, nie gniecie się.

Bawega jest bardzo plastyczna, a więc szyje się ją tak samo przyjemnie jak nosi. Nie miałam z nim żadnych problemów, a spódniczka postała w przeciągu kilku godzin. Planuję większe zakupy tego materiału. Kupiłam go w sklepie online Textilmania i jestem zachwycona. W głowie mam wizję różnych kolorów spódniczek, od szmaragdu po kobalt.

Konstrukcja z koła. Prosty krój, ale kolor i struktura materiału zdecydowanie dodaje największego uroku. Już się nie mogę doczekać zdjęć na sobie tej spódniczki!

Odwiedź nasz fanpage

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe

Zapraszam Cię do czynnego śledzenia nas na naszych profilach społecznościowych. Dzięki komentowaniu i aktywności pomagasz udoskonalić to co tworzę. Jako odbiorca przykładasz się do mojego rozwoju.

Jeśli zainteresował Cię jeden z postów wyraź swoją aprobatę. Jest to miłe dla każdego twórcy i pomaga dotrzeć do większej ilości osób.

  • b2
  • z2

BLOG

Zobacz rzeczy, które tworzę
17/Mar/2019

Gorset z resztek materiału

Eliria

Jak wykorzystujecie resztki materiałów? Ja zazwyczaj szyję takie krótkie topy, które idealnie nadają się do spodni z wyższym stanem lub spódniczek. W połączeniu ze spódnicą wygląda jak elegancka sukienka, ale jest bardziej praktyczny. Taki top można połączyć z wieloma stylizacjami. Od tych eleganckich, po codzienne.

10/Mar/2019

Biała sukienka gorsetowa

Eliria

Powiecie, że fajna była ta bluza i niepotrzebnie została przerobiona. Owszem, mi również się podobała, tylko szkoda, że się w niej topiłam. Bluza była większa o jakieś 3,4 rozmiary. Pomyślałam, że szkoda zmarnować i wyrzucić taki materiał. Bluza jak nowa, chyba miała nawet papierowe metki.

06/Mar/2019

Czarna kamizelka

Eliria

Po uszyciu beżowej kamizelki poleciałam do sklepu po czarne futerko. Poprzednio tak przyjemnie mi się szyło, że musiałam dokupić coś w ciemnych odcieniach. Futerko posiada krótkie włosie. Ale jest tak niesamowicie miękkie, że chce się je miziać non stop. 😀